Ankara Şube

WOODLIFE İLETİŞİM
0850 302 56 04
bilgi@woodlifeturkiye.com
WHATSAPP: +90 533 453 89 97

Şube 
Mebusevleri Mh. Anıt Cd. No: 6/5 Çankaya ANKARA TÜRKİYE 🇹🇷

MERAK ETTİĞİNİZ SORULARINIZ İÇİN GÜNÜN HER SAATİ İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

Hayır.  Hayallerinizi şekillendirmemiz için Ofislerimize Gelmenize Gerek Yok.  Woodlife Ekibi Bulunduğunuz Bölgeye En Kısa Sürede Gelip Çalışmalarımızı Anlatmak İçin Bekliyor Olacak..

Woodlife Mevcut projelerimizin yanı sıra, butik projelerinizi ve hayallerinizi şekillendirmek için burada. Mevcut ürün portföyümüz üzerinden hayallerinize yakın projelerden yararlanabilir veya beğendiğiniz bir proje hakkında fiyat ve detay talebinde bulunabilirsiniz.

Woodlife öncelikle arazi uyumu ve detay çalışmalarını İlk İletişim üzerinden şekillendirir. Mimarlarımız sizlere örnek bir proje sunarak detayları hakkında bilgi verir. Sizler gerekli değişiklik talep etmeniz durumunda revize çalışmaları sonrası sizin hayallerinizle eşleşen projeniz çoktan hazır olmuş olacak.

Teknik Birimimiz sizlerle iletişim kurup projenizin bölgenizdeki uyumu, dayanıklılığı, soğuk geçirmezliği ile ilgili bilgileri aldıktan sonra ahşap kalınlığı konusunda sizlere bir çalışma düzenleyip, Ortalama fiyat sunumunu gerçekleştirir.

Son aşamada ise onaylamanız halinde sizlere sunum yapmak için Woodlife Ekibi Çoktan yola çıkmış olacak.

Woodlife Türkiye’nin en tecrübeli ahşap ustalarını bir araya getirerek ortak payda da buluşuyor.  Ekibimize, teknolojik üstünlüğümüze ve sahadaki tecrübemize güvenimiz sonsuz.

Projelerinizde olumsuzluklarla karşılaşmanız durumunda tüm sorumluluğu Woodlife üstlenmek de. Teknik şartnamelerimiz T.C. Anayasa Mahkemeleri tarafından, sizi ve bizleri koruyan sözleşmelerimiz ile birlikte Tüm maddeleri açık olacak şekilde korunmak da. Ayrıca Woodlife kapsamında yapılan projelerinizin 2 yıl garantisi Woodlife tarafından sağlanmak da.

Canlı Destek Hattımızdan da Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

EN KISA SÜREDE SİZLERE DÖNÜŞ SAĞLAYACAĞIZ.