ALANIN HESAPLANMASI VE TASARIM

Öncelikle arsanıza uygun ve izinlere tabi olan en uygun projeyi tasarlıyoruz. İsteğinize uygun proje ve 3 boyutlu çalışmayı tamamlayarak hayallerinizi şekillendiriyoruz.Müşterilerimize sınırsız revize hakkı tanıyarak en ideal projeyi oluşturabilmek için mimari ekibimiz sizleri sabırsızlıkla bekliyor olacak.Yüzlerce proje ve optimal seviyede kullanım konforu için birlikte istişare edeceğiz. Çünkü siz artık müşteri değil Woodlife ailesinin bir üyesisiniz.

İÇ TASARIM VE OPTİMAL KONFOR

Sizleri bu yola teşvik eden nedir ? Ahşap yaşamın tüm özünü içinizde yaşamak mı yoksa konforlu, gösterişli bir yaşam kompleksi tasarlamak mı ? Sıradan betonarme evlerden ahşap eve geçmenizdeki sebep nedir ? Bizce yaşam alanınız sessizlik, doğa ile iç içe ve konforu bir arada yaşatmalı. Woodlife mimarları sizin ne istediğinizi biliyor ve bu bilgi birikimi sizi yeşiliklerin tadını çıkarmaya, gün batımını ve güneşi odanızın her bölümüne getirmek için tüm planlamaları yapacak. Bu ailede sen nasıl istiyorsan, o şekilde bir tasarım uygulanacak.

GÖRSEL ESTETİK VE DOĞALLIK

Woodlife projelerini inşa ederken konfor ve minimal estetiği bir arada sunar. Ülkemizde klasik yapıların aksine her proje bakıldığında öncelikle proje sahibini tatmin edebilmeli ve dışarıdan hayranlık uyandırmalı. Ahşabın şekil alabilme ve yük kaldırabilme kapasitesi bizlere sınırsız bir hayal gücü kazandırmak da. Dilediğin tasarımı uygulayabilecek ehil eller ve teknolojinin getirdiği tüm imkanlar üretimhanemizde mevcut. İşte bu yüzden sloganımız #yeterkihayalet

YANGINA, KÜFLENMEYE VE MİNİMUM BÜZÜLME

Woodlife Minimal estetik ve konforu düşünürken, sektörde sağlığınıza etki etmeyecek 1. sınıf emprenye uygulanmış ürün ve bunun yanı sıra tutuşmayı engelleyici teknolojiler kullanmak da. Öyleki kalitesiz ahşap ürünlerine kıyasla 1. sınıf sert ve sık gözenekli malzeme detayımızla evlerimizin bakımı yapıldığı müddetçe 80-120 yıl ömür ve yaz-kış etmenlerinden kaynaklanan üründe genleşme ve büzülme oranlarında hata ve teknik detay aksamlarında 10 yıl garanti sunmak da.