Ne zaman evin inşaatı tamamlandı, sen mühendislik çalışmalarına devam edebilirsiniz. Kesinlikle yerine getirilmelidirler, çünkü herhangi bir, hatta en lüks, güzel ve zengin evde iletişim olmadan, hafifçe koymak rahatsız edici olacaktır.

Mühendislik çalışmalarının ilk aşaması tasarımdır. Bu çalışma sadece profesyoneller için güvenilmelidir, çünkü bu konudaki en ufak bir hata daha sonra yangına, su basmasına, kanalizasyonların atılımına vb. Yol açabilir. Deneyime ek olarak modern teknolojilerin de kullanılması gerektiğini belirtmek gerekir. Neden? Her şey değiştiği için: dün evde elektrikli cihazlardan ampuller ve bir TV vardı ve bugün kapılar, yerden ısıtma, çok sayıda mutfak aletleri ve aynı elektrik üzerinde daha fazla çalışma yapıldı. Tüm bunları dikkate almak önemlidir.

Proje aşağıdakilerin ilerlemesini yansıtmalıdır:

  • elektrik işleri;
  • ısıtma sistemlerinin kurulumu;
  • su temini ve kanalizasyon sistemlerinin kurulumu;
  • evi gaz iletişimi ile donatmak.

Yüksek kaliteli bir tasarım olmadan, modern bir evin sahiplerine uygun konfor sağlaması olası değildir. Uzmanlar tasarım yapmaya başlamadan önce, rahat bir dairenin gelecekteki sahibi, ne tür bir “olanaklar” ihtiyacı olduğunu belirlemelidir. Bazıları sadece ışığı bağlamaya ihtiyaç duyarken, diğerleri medeniyetin tüm faydalarını kesinlikle kullanmak ister.

Bitmiş bir proje , bir ev donatmanın tüm sorunlarına teorik bir çözümdür. Elektrik tellerinin, boruların döşenmesinin doğru bir diyagramını verir, seçilen ekipmanı (pompalar, kazanlar, klimalar vb.) İletişim projesi kesinlikle müşteri ile koordine edilecektir. Uzmanlar, biri müşterinin gereksinimlerine göre sonuçlandırılacak olan teknik çözümler için çeşitli seçenekler hazırlayabilir.

Yukarıdakilere ek olarak mühendislik çalışmalarının ek aşamaları, örneğin, bir su arıtma sisteminin kurulması, bir havuzun, hamamın, saunanın, vb. Kurulmasıdır. Tüm bu faaliyetler ayrıca ayrıntılı bir proje temelinde gerçekleştirilmelidir.

daireicimuhendislik