Woodlife Ahşap Ev, Bungalov Ev, Kütük Ev ve Taş Ev Çözümleri

Ahşap Evler ve Merak Edilenler

 • Projemiz var Fakat Sizinle Görüşmek İçin Ofisinize mi Gelmek Gerekli ?

  Hayır. Hayallerinizi şekillendirmemiz için Ofislerimize Gelmenize Gerek Yok. Woodlife Ekibi Bulunduğunuz Bölgeye En Kısa Sürede Gelip Çalışmalarımızı Anlatmak İçin Bekliyor Olacak..

 • Ahşap Evin Kar ve Yağmura Dayanıklılığı Nedir?

  Kullandığınız eşyalarınızın, evlerinizin ya da mobilyalarınızın yapı malzemeleri ne? Yoksa son derece uygun rakamlara sahip diye daha farklı malzemelerden yapılmış ürünler mi satın aldınız? O halde unutmamalısınız ki çok ucuz diye aldığınız mobilyalar ya da farklı ürünler ne yazık ki kısa süre sonra kullanılmaz hale gelecektir. Bunun nedeni yapay malzemelerden üretilmesi ve dayanıksız olmalarıdır. Tabii ahşap ürünleri tercih ederseniz çok uzun süre kullanma fırsatı bulabilirsiniz. Ahşabın yağmur ve kara karşı dayanıklılığı da vardır. Bu sayede herhangi bir problem yaşatmayacaktır. Sağlığa olan yararları ile dikkat çekmektedir. Eğer ki ahşabın yağmur ve kara karşı korunması hakkında bilgi almak istiyorsanız yazının devamına bakabilirsiniz.

  Ahşabın Yağmura ve Kara Karşı Dayanıklılığı

  Hepinizin bildiği gibi doğada bulunan kütüklerden elde edilen ahşap malzemeler son derece dayanıklıdır. Öyle ki hem estetik bir görünüme sahiptir hem de dayanıklılığı fazladır. Bunun yanında ısı yalıtımı mevcuttur. Doğal olarak söyleyebiliriz ki ahşabın kendiliğinden gelen bir yağmur ve kar koruması vardır. Öyle olmasaydı ahşap evler çok çabuk zarar görecekti. Ayrıca Karadeniz Bölgesi’nde sıkça kullanılan ahşap evler herhangi bir zarar görmemektedir. Bildiğiniz üzere ülkemizin en çok yağmur alan bölgesi Karadeniz Bölgesi’dir. Yani ahşabın koruması olmasaydı bu evler dayanıksız olacak ve kimse oturmayacaktı. Düşündüğünüz gibi ahşap malzemeler yağmur ya da karla temas ettiği zaman kabarmaz. Birçok kişi durumu böyle düşünebilir ancak bunun mümkün olmadığını söylemek gerekir.

  Doğal Korumasıyla Ahşap

  Son derece dayanıklı olduğunu söylediğimiz bu malzeme, aynı zamanda deprem karşısında da sağlam kalmaktadır. Öyle ki depremler sonrası yapılan araştırmalar sarsıntılara ve yıkımlara karşı en sağlam kalan evlerin ahşap evler olduğunu ortaya koymuştur. Diğer yandan belirtmek gerekirse ahşap yağmura ve kara karşı çok daha dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde evlerden içeriye akıntı yaşatmaz. Betonarme binalarda bu durumu görebilirsiniz. Yağmur akıntısı sonrası rutubet gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz ancak ahşap evlerde bu durum kesinlikle olmayacaktır. Kısaca söyleyebiliriz ki içiniz rahat bir şekilde onu tercih edebilirsiniz.

 • Projeler'de Olumsuzluk Olursa Ne Olur ?

  Woodlife Türkiye’nin en tecrübeli ahşap ustalarını bir araya getirerek ortak payda da buluşuyor.  Ekibimize, teknolojik üstünlüğümüze ve sahadaki tecrübemize güvenimiz sonsuz.

  Projelerinizde olumsuzluklarla karşılaşmanız durumunda tüm sorumluluğu Woodlife üstlenmek de. Teknik şartnamelerimiz T.C. Anayasa Mahkemeleri tarafından, sizi ve bizleri koruyan sözleşmelerimiz ile birlikte Tüm maddeleri açık olacak şekilde korunmak da. Ayrıca Woodlife kapsamında yapılan projelerinizin 2 yıl garantisi Woodlife tarafından sağlanmak da.

 • Sadece Mevcut Projelerinizi Mi Yapıyorsunuz ?

  Woodlife Mevcut projelerimizin yanı sıra, butik projelerinizi ve hayallerinizi şekillendirmek için burada. Mevcut ürün portföyümüz üzerinden hayallerinize yakın projelerden yararlanabilir veya beğendiğiniz bir proje hakkında fiyat ve detay talebinde bulunabilirsiniz.

 • Projemizi Nasıl Şekillendirebiliriz ?

  Woodlife öncelikle arazi uyumu ve detay çalışmalarını İlk İletişim üzerinden şekillendirir. Mimarlarımız sizlere örnek bir proje sunarak detayları hakkında bilgi verir. Sizler gerekli değişiklik talep etmeniz durumunda revize çalışmaları sonrası sizin hayallerinizle eşleşen projeniz çoktan hazır olmuş olacak.

  Teknik Birimimiz sizlerle iletişim kurup projenizin bölgenizdeki uyumu, dayanıklılığı, soğuk geçirmezliği ile ilgili bilgileri aldıktan sonra ahşap kalınlığı konusunda sizlere bir çalışma düzenleyip, Ortalama fiyat sunumunu gerçekleştirir.

  Son aşamada ise onaylamanız halinde sizlere sunum yapmak için Woodlife Ekibi Çoktan yola çıkmış olacak.

Whatsapp Bilgi Hattı