Ahşap Ev, Kütük Ev

Hazır Ahşap Evler Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürsün

Hazır Ahşap Evler Hayallerinizi Gerçeğe Dönürsün

Woodlife ahşap ev yapan firmalar arasında farkını fark ettirir. Standart modelleri müşterisine dayatmak yerine hayallerindeki ahşap ev kurgusunu uyarlamak için çalışmalar yapar. Her zevke uygun olarak hazırlanabilen hazır ahşap ev modellerimizde mevcuttur. Yemyeşil bir alana, ahşabın verdiği o şahane izlenimle ev inşa ettirmek hayatınıza yaptığınız büyük bir jest olacak. Anahtar teslim ahşap ev fiyatları verilen hizmet doğrultusunda en ekonomik seviyede tutulmaktadır. Ahşap evler kısıtlı alanda ferah bir mekân oluşturma imkânı tanır. Bu evlerin sade gözükmesinin sebebi ise, ahşabın renk, duruş ve doku formudur. Özellikle bahçeli ahşap evler, sağlıklı yaşam için atılmış önemli bir adımdır. Çok odalı, kapsamlı Woodlife ahşap evlerini merak ediyorsanız, hazır modellerimize göz atabilirsiniz. Her aile yapısına uygun evler inşa etmek için yeterli donanıma sahibiz.

Anahtar teslim ahşap ev fiyatları proje aşamasındayken belirlenir. Maliyet, evin büyüklüğü, kllanılan malzeme, işçilik gibi kriterlere bağlı olarak değişir. Ahşap evlerin fiyatlarının birbiriyle kıyaslanması doğru değildir. Kiminde yapının estetik duruşu öne çıkarken kiminde ise, oda sayısı, kat sayısı gibi unsurlar öne çıkar.

Doğayı Koruyun

Ahşap evler ekolojinin dengesini bozmamaktadır. Anlaşmalı olarak temin ettiğimiz, ormanın yeşilliklerine hiçbir şekilde zarar verilmeden kesilmesi zorunlu ağaçlardan ahşap elde edilmektedir. Çok eski zamandan bu yana kullanılan ahşabın da kendine has bir kültürü vardır. Doğaya göre mi ev yapılmalıdır? Yoksa yapılan ev doğa ile uyumlu mu inşa edilmelidir? Doğadaki düzenin bir parçası olmaya hazırsanız, sizler için tasarladığımız hazır ahşap evlerde yaşamak için acele edin. Sağlığınıza, mutluluğunuza ve düzeninize göre hazırlanan ahşap eviniz ile hayattan zevk alacaksınız.

 

Sanat Evinizde

Ahşap yapılar sanatın bir parçasıdır. Bu doğal malzemenin insanda bıraktığı his, ruh sağlığına oldukça iyi gelmektedir. Woodlife sanatı evinize nasıl taşır? Bu sorunun cevabı biraz keskin. Gökyüzüne karışan bir çatı, toprak ile bütünleşen bir zemin arada kalmış ahşap dokunun, hücrelerine kadar hayallerden beslendiğini söylemek doğru olacaktır. Camlarınızı açın. Kuş cıvıltılarının içeri dolduğunu düşünün. Ilık bir sonbahar akşamı, düşlerinizdeki evden bile daha güzel tasarıma sahip bir yerde oturuyorsunuz. Buna göre anahtar teslim ahşap ev fiyatları için ucuzluk ve pahalılık görecelidir. Fikirlerinizi küçümsemeyin ve Woodlife ile paylaşın… Biz sizi dinlemeyi seviyoruz.

 

Projelerin kaynağı fiyatın değişmesinde etkendir. Hazır ahşap ev modelleri üzerine görüşme talep edebilirsiniz. Her şey bizim istediğimiz gibi değil, sizin istediğiniz gibi işlemeye hazır… Hazır ahşap evlerin genelinde metre m2 fiyatları 1800 TL üzerinden hesaplanmıştır. En ayrıcalıklı evler, en özel kişilerle buluşur. Tüm tasarımların tamamen birbirinden farklı olmasının sebebi herkese hitap edebilmeyi amaçladığımız içindir. Daha şık, daha modern, daha klasik, daha sade, daha dar ve daha geniş hazır ahşap evler için Woodlife yanıbaşınızdadır.

 

 

 

 

İLGİLİ GÖNDERİLER